betclic

Bravo: Messi to wyjątkowy piłkarz

Ostatnia aktualizacja: 31/10/15 13:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Chciałbym występować we wszystkich rozgrywkach, ale to zależy od decyzji trenera - mówi Claudio Bravo. Chilijski bramkarz Barcelony ma etat w rozgrywkach Primera Division, ale spotkania w Lidze Mistrzów ogląda z ławki rezerwowych.

Bravo bardzo chwali napastników Barcelony. Najważniejszym z nich jest oczywiście Leo Messi.

- Messi jest wyjątkowym piłkarzem. Sprawia, że mamy coś więcej w porównaniu z innym wielkimi klubami. Nie da się go zastąpić. Mamy jednak innych piłkarzy, którzy mają olbrzymie możliwości, takich jak Neymar i Luis Suarez - uważa Bravo.

- Od pierwszej chwili wiedziałem, że Suarez jest głodny sukcesu. Z kolei Neymar już w tak młodym wieku jest bardzo doświadczony i ma duży wpływ na drużynę. Bierze za nią odpowiedzialność. To dla nas bardzo dobre - powiedział Chilijczyk.

Bravo rywalizuje o miejsce w bramce Barcelony z Markiem-Andre ter Stegenem. Gdy są zdrowi, to Chilijczyk gra w lidze, a Niemiec w Champions League.

- Nie jest moją rolą mówienie, czy chcę grać w Primera Division, czy w Lidze Mistrzów. Zawsze muszę być gotowy do gry. Chciałbym występować we wszystkich rozgrywkach, ale to zależy od decyzji trenera. Pracujemy po to, żeby wykonywać jego polecenia. Byłoby szaleństwem, gdybym powiedział, że jestem nieszczęśliwy w najlepszym klubie na świecie. Nigdy nie byłem tak szczęśliwy - mówi Bravo.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela