Brazylia rozbiła Ekwador, show nowego snajpera City [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 02/09/16 08:40, Komentarzy: 8

0
8

Piłkarska reprezentacja Brazylii pokonała na wyjeździe Ekwador 3:0 (0:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018, które odbędą się w Rosji. Dla Canarinhos jest to trzeci triumf w tych kwalifikacjach.

Na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisywali się odpowiednio w 72. minucie starcia Neymar oraz Gabriel Jesus. Nowy nabytek Manchesteru City pod koniec meczu dwa razy wpakował futbolówkę do siatki golkipera La Tri, Alexandera Domingueza.

Warto zaznaczyć, że gospodarze kończyli to spotkanie w osłabieniu, po tym jak w 76. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Juan Carlos Paredes. 29-latek na co dzień występuje w angielskim Watfordzie.

Po siedmiu seriach gier Canarinhos plasują się w eliminacyjnej tabeli na piątym miejscu. Jak do tej pory ekipa prowadzona przez Adenora Leonardo Bacchiego zgromadziła na swoim koncie dwanaście punktów. Ekwador zajmuje z kolei czwartą lokatę. Liderem na tym etapie rywalizacji jest Argentyna.

********
Ekwador – Brazylia 0:3 (0:0)
Bramki: Neymar 72 (kar.), Gabriel Jesus 87, 92.
Czerwona kartka: Paredes (76. minuta, Ekwador, za dwie żółte).

********
Kolumbia – Wenezuela 2:0 (1:0)
Bramki: Rodriguez 47, Torres 81.
Czerwone kartki: Wilker (80. minuta, Kolumbia, za dwie żółte), Feltscher (93. minuta, Kolumbia, za dwie żółte).

Boliwia – Peru 2:0 (1:0)
Bramki: Escobar 38, Raldes 88.