Brescia przegrała, remis Cagliari, grali Kupisz i Salamon

Piłkarze Virtus Lanciano pokonali u siebie drużynę Brescia Calcio 1:0 (1:0) w sobotnim spotkaniu 30. kolejki włoskiej Serie B.

Na Stadio Guido Biondi do 61. minuty w ekipie gości występował Tomasz Kupisz. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył kwadrans przed przerwą Nicola Ferrari.

"Biancoazzurri" doznali w ten sposób dziewiątej porażki w sezonie i spadli na ósme miejsce w tabeli.

Na pozycję wicelidera spadli natomiast zawodnicy Cagliari Calcio. Ekipa z Sardynii szczęśliwie uniknęła trzeciej porażki z rzędu, remisując 2:2 na wyjeździe z Trapani Calcio.

Na Stadio Polisportivo Provinciale popularni "Rossoblu" przegrywali już 0:2, ale punkt uratowali im w drugiej połowie Brazylijczycy Diego Farias i Joao Pedro. W zespole przyjezdnych cały mecz zaliczył Bartosz Salamon.