Ładne gole Kupisza w Serie B [video]

muzsy/Shutterstock
Pomocnik Brescii, Tomasz Kupisz, w piątkowym meczu Serie B przeciwko US Avellino strzelił dwa gole. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. 25-letni Polak powiedział, że obie drużyny do ostatniej minuty gry miały szanse na zwycięstwo – poinformowano na portalu klubu ze Stadio Mario Rigamonti.

To był bardzo otwarty mecz. Wynik pozostawał niewiadomą do końca spotkania. Obie drużyny miały szansę na to, by zdobyć trzy punkty. Strzelenie trzech bramek na wyjeździe zawsze jest dobrym osiągnięciem. Jesteśmy zadowoleni, bo mierzyliśmy się z trudnym rywalem. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować naszą dobrą grę – stwierdził polski pomocnik.

Gole dla gospodarzy zdobyli Mariano Arini, Roberto Insigne i Samuel Bastien. Trafienie dla gości, poza Kupiszem zaliczył Geijo. Pierwszą bramkę Polak zdobył w 54 minucie ładnym uderzeniem zza pola karnego. Drugiego gola, wykorzystując doskonałe podanie kolegi z zespołu, Kupisz strzelił cztery minuty później.

Po remisie Brescia zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli drugiej ligi włoskiej. Ma sześć punktów straty do prowadzącego Cagliari. Avellino jest na dziewiętnastej pozycji w Serie B.