betclic

Broniszewski: Musimy z rozmachem punktować w lidze

Ostatnia aktualizacja: 22/03/16 18:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Dla podopiecznych trenera Dariusza Wdowczyka ten tydzień będzie bardzo intensywny - czekają ich bowiem dwie jednostki treningowe dziennie, a wtorkowe przedpołudnie zostało przeznaczone na wykonanie testów wydolnościowych.

- Są to kolejne badania po obozie przygotowawczym, które posłużą nam do porównania, czy nastąpiła poprawa pewnych elementów motorycznych. Mamy w tej dziedzinie odpowiednich fachowców, którzy potrafią nadać kierunek pracy pod tym względem - powiedział asystent pierwszego szkoleniowca, Marcin Broniszewski w rozmowie z oficjalną witryną zespołu.

Dwa efektowne zwycięstwa pozytywnie wpłynęły na morale w szatni krakowian. - Mogę o tym najwięcej powiedzieć, bo widziałem tę drużynę jak notowała serię porażek, a teraz widzę ich reakcje, gdy odnoszą zwycięstwa. Niewątpliwe wygrana buduje fantastyczną atmosferę, wprowadza dużo pewności siebie i przyjemności z wykonywanej pracy. Ta chęć jest znacznie większa, a zadania na treningach wykonuje się z radością, a nie z musu. Nie jesteśmy też na pewno szaleńcami. Wiemy, że czeka nas jeszcze dużo pracy, żeby ta radość przełożyła się na wynik końcowy, który jest dla nas najważniejszy - dodaje trener.

Wśród opinii wielu zawodników słychać, że zwycięską passę chcieliby kontynuować, ale następny ligowy mecz rozegrają dopiero 3 kwietnia. - Nie podchodzimy do tego w ten sposób. Przerwa dotyczy wszystkich zespołów. Oczywiście, przyjęły się takie sformułowania, że jak ktoś przed przerwą idzie do góry, to potem zaczyna przegrywać, albo na odwrót. My musimy wykorzystać ten czas optymalnie dla siebie i z rozmachem punktować w lidze, bo dalej tego potrzebujemy- podkreślił Broniszewski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela