betclic

Brosz: Celem było zwiększenie rywalizacji

Ostatnia aktualizacja: 13/02/16 07:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Wprowadziliśmy większą rywalizację, zarówno w pomocy jak i w ataku. To był nasz cel w miarę tego, co mogliśmy zrobić - powiedział tuż przed meczem z Pogonią Szczecin trener Korony Kielce, Marcin Brosz.

- Portowcy to niewygodny rywal i ciężki teren. Patrzymy jednak na ten mecz optymistycznie. Jeżeli ambicją i zaangażowaniem skorygujemy błędy popełniane wcześniej, to przywieziemy do Kielc korzystny wynik - stwierdził szkoleniowiec, cytowany przez "korona-kielce.pl".

- Wprowadziliśmy większą rywalizację, zarówno w pomocy jak i w ataku. To był nasz cel w miarę tego, co mogliśmy zrobić. Chcieliśmy sprowadzić jak najlepszych piłkarzy - zaznaczył były opiekun Piasta Gliwice.

- Staraliśmy się, żeby zimą wszyscy zawodnicy dostali szansę gry. Z Rozwojem zagrała cała kadra, a na zagranicznym obozie mieliśmy cztery mecze, tak, żeby wszyscy piłkarze zaliczyli po 90 minut
- przyznał 42-latek.

- W ostatnich meczach przed przerwą nie graliśmy źle. Brakowało nam jednak przede wszystkim wykończenia
- dodał.

Korona Kielce po 21. kolejkach zajmuje w Ekstraklasie jedenaste miejsce. Jak do tej pory Złocisto-Krwiści zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Do grupy mistrzowskiej, którą otwiera Jagiellonia Białystok, tracą dwa "oczka".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela