betclic

Brosz: Murawa? Słowa uznania dla ludzi odpowiedzialnych za boisko

Ostatnia aktualizacja: 08/03/16 17:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Dla nas liczy się Korona. Musimy być przygotowani nie tylko na pierwsze minuty, ale też na te ostatnie. One się robią newralgiczne przy tym tempie ligi – przyznał tuż przed meczem z Wisłą Kraków trener Korony Kielce, Marcin Brosz.

- Rywalizacja z Podbeskidziem Bielsko-Biała to już przeszłość. Przygotowujemy się do wtorkowego starcia z Wisłą i myślimy tylko o tym. Każde kolejne spotkanie pokazuje, że liczy się tylko teraźniejszość – stwierdził były opiekun Piasta Gliwice, cytowany przez "korona-kielce.pl".

– Wiele się jeszcze może zdarzyć. Musimy być przygotowani na te najważniejsze dla nas potyczki – kontynuował. – Dla nas liczy się Korona. Musimy być przygotowani nie tylko na pierwsze minuty, ale też na te ostatnie. One się robią newralgiczne przy tym tempie ligi – zaznaczył.

Wszyscy zawodnicy są ważni, bo niektórzy mają szansę wyjść z cienia. Przykładem jest Diaw. Nikt nie przypuszczał, że zagra, a spisał się bardzo dobrze. Liczę na tych graczy, którzy teraz występowali mniej, ale mogą być bohaterami w kluczowych momentach – ocenił.

– Słowa uznania, że ludzie odpowiedzialni za murawę robią wszystko, by widowiska były jak najciekawsze. Wykonują kawał dobrej pracy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela