betclic

Brosz: Musimy poprawić naszą skuteczność

Ostatnia aktualizacja: 17/10/15 08:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W meczu 12. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce pokonała na wyjeździe Śląsk Wrocław 1:0. Szkoleniowiec przyjezdnych, Marcin Brosz na pomeczowej konferencji cieszył się z wygranej, lecz jednocześnie martwiła go słaba skuteczność jego piłkarzy.

- Pierwszą połowę można podzielić na kilka etapów. Pierwszy, to wzajemna kontrola obu zespół. Zarówno jedna, jak i druga strona czekała kto pierwszy zaatakuje i kto się otworzy. Druga część połowy, to już dobry moment mojej drużyny. Wtedy cieszyła nas ilość sytuacji, ale martwiła skuteczność. Cały czas pracujemy nad tym elementem, dlatego droga pośrednia, czyli ilość okazji też jest ważna. Z czasem będziemy wykorzystywać więcej - powiedział 42-letni trener cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nastawiliśmy się na to, że będziemy szukali swoich szans w kontrach i je mieliśmy. Gdyby Bartek Pawłowski wykorzystał sytuację tuż po przerwie, to może nie zakończyłoby to meczu, ale powiększyłaby dystans. W końcówce było nerwowo. Musieliśmy być czujni, bo boisko było śliskie. Na szczęście nasz środek pola zagrał bardzo przyzwoicie. W konsekwencji Śląsk miał niewielką ilość sytuacji - zakończył.

W następnej ligowej kolejce piłkarze prowadzeni przez Brosza pojadą do Gliwic, gdzie zmierzą się z liderem Ekstraklasy - Piastem. Spotkanie to zostanie rozegrane 24 października o godz. 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela