betclic

Marcin Brosz: Myślimy tylko o Legii

Ostatnia aktualizacja: 17/12/15 18:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Korona Kielce zagra przed własną publicznością z Legią Warszawa w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Przed rozpoczęciem rywalizacji trener "Złocisto-Krwistych", Marcin Brosz przyznał, że jego zespół czeka trudne zadanie.

- Zdajemy sobie sprawę, że w meczu z warszawianami musimy wydobyć z siebie wszystko. Gdyby teraz ktoś wszedł do szatni, to zobaczyłby, że tam jest tylko jeden temat – Legia Warszawa. Widać, że zawodnicy chcą zrobić wszystko, żeby dać radość ludziom z Kielc - powiedział 42-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Pokazaliśmy, że potrafimy dobrze grać. Chcemy utrzymać dyspozycję z poprzednich spotkań. Duże fragmenty meczu w Chorzowie pokazały, że wracamy na właściwe tory. Zespół nabiera rozpędu. W tych dwóch ostatnich rywalizacjach z Lechem i Cracovią ten poziom gry był na przyzwoitym poziomie. Chcemy powoli stawać się drużyną, która nie tylko gra na kontry, ale przechodzi do kreowania gry. Te dwa ostatnie mecze pokazały, że nas na to stać. Oczywiście nie wszystko nam wychodzi. To jeszcze nie jest to, czego oczekujemy. Zdarzają nam się błędy, ale nie ma innej możliwości, żeby robić postęp. Nie ma nic lepszego, jak to pokazać na tle wicemistrza Polski, uczestnika europejskich pucharów i zespołu z wielkimi aspiracjami. Uważamy jednak, że jak zagramy tak jak ostatnio, to podejmiemy rękawice i rozegramy bardzo dobre spotkanie - dodał.

- W naszym wypadku nie mówmy o punktach. My mamy grać w piłkę. Ten zespół się zmienia i ewoluuje. Trzy miesiące temu jak staliśmy w tym miejscu, to w życiu by się ktoś nie spodziewał, że trzy punkty z Legią mogłyby nam dać ósemkę. Nasz pomysł jest niezmienny. Mamy dać z siebie wszystko w każdym meczu. Tego się od nas oczekuje. Te matematyczne rzeczy zostawmy na potem. Najważniejsze jest grać dobrze w piłkę, emocjonująco i z polotem. Tak jak to robiliśmy w ostatnich spotkaniach -
zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela