betclic

Brosz: Na boisku pokazaliśmy jakość

Ostatnia aktualizacja: 11/08/16 09:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Roger Gorączniak, wikipedia

Górnik Zabrze pokonał w 1/16 finału Pucharu Polski Legię Warszawa 3:2 po dogrywce. Gospodarze do przerwy przegrywali 0:2, ale zdołali odwrócić losy rywalizacji. Trener Marcin Brosz liczy, że to będzie dla jego drużyny pozytywny impuls. 

- W pierwszej kolejności chciałbym podziękować naszym kibicom, którzy tak licznie wspierali nas w środowy wieczór. Szczególnie dziękuję za doping w momencie, gdy po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni - powiedział Brosz, cytowany przez serwis Roosevelta81.pl 

- Chciałbym pochwalić młodych piłkarzy, którzy dopiero wchodzą do zespołu. Szczególnie Konrada Nowaka. Dobrze walczył w środku pola ze świetnymi piłkarzami i nie tylko im przeszkadzał, a wręcz budował nasze akcje. Mam nadzieję, że dla niego jak i innych piłkarzy będzie to impulsem zwrotnym - stwierdził szkoleniowiec zabrzan. 

- Maciej Ambrosiewicz zadebiutował i zagrał solidnie. Darek Pawłowski był blisko, ale jeszcze czeka na szansę. Cieszy, że pojawiają się nowe nazwiska, które zmieniają oblicze tej drużyny. Dodatkowo ważna jest praca wszystkich osób w klubie. Jak jesteśmy razem i działamy wspólnie, to możemy osiągać sukcesy. To jedyna droga. Wtedy takie mecze będzie można powielać w przyszłości. Myślimy już tylko o meczu z GKS-em Tychy. To kolejny ważny mecz. Cieszymy się, że wygraliśmy z mistrzem Polski i dobrze jakościowo prezentowaliśmy się na boisku. Ten zespół ewoluuje i to cieszy. Daliśmy ludziom radość, której dawno tu nie było - zakończył Brosz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!