betclic

Brosz: Trafiliśmy na dobrze dysponowanego rywala

Ostatnia aktualizacja: 14/08/15 21:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Trafiliśmy na bardzo dobrze dysponowanego przeciwnika, który bezwzględnie wykorzystał swoje sytuacje. Ważnym momentem była kontuzja Serhija Pylypchuka, nasza lewa strona była szczególnie groźna w ofensywie. W momencie jego kontuzji straciliśmy tę siłę – powiedział po przegranej z Cracovią Marcin Brosz. 

- Trzy rzeczy, które nasuwają się zaraz po meczu – przy straconych bramkach było zbyt wolne dojście do piłkarzy przeciwników, mieliśmy zbyt mało agresji w odbiorze piłki oraz szwankowała finalizacja. Budujemy akcję i w momencie podejmowania decyzji nie wychodziło nam to tak, jak chcieliśmy, jak na treningach - zauważył opiekun kielczan cytowany przez oficjalną stronę zespołu.

Przypomnijmy, że Korona Kielce i Cracovia to drużyny, które są największymi niespodziankami początku sezonu. Podopieczni Jacka Zielińskiego dopiero przed tygodniem musieli pogodzić się z przerwaniem ich długiej serii bez porażki, tymczasem typowany do spadku kielecki zespół cały czas utrzymuje się w ścisłej czołówce Ekstraklasy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela