betclic

Brosz: W Górniku chcę osiągnąć więcej jako trener niż jako piłkarz

Ostatnia aktualizacja: 07/06/16 22:10, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YouTube

- Jako trener chcę osiągnąć w Górniku więcej, niż osiągnąłem jako piłkarz – taką właśnie ambitną deklarację przedstawił na konferencji prasowej Marcin Brosz, nowy trener zabrzańskiego klubu.

W trakcie konferencji prasowej Brosza pytano o skład personalny nowego sztabu trenerskiego. Nowy szkoleniowiec stwierdził dyplomatycznie, że trwają rozmowy, że jednym z kandydatów jest Jacek Wiśniewski.

- Mamy za sobą pierwsze przymiarki, jesteśmy po wstępnych rozmowach –
zaznaczył opiekun pierwszoligowca, który nie zamierza wychodzić przed szereg z personaliami, zanim wszystko nie zostanie zapięte na ostatni guzik.

43-letni szkoleniowiec przez ostatni rok prowadził Koronę Kielce. Wcześniej był trenerem Piasta Gliwice, Odry Wodzisław, Podbeskidzia Bielsko Biała, Koszarawy Żywiec i Polonii Bytom. Podczas swojej kariery piłkarskiej występował m.in. w Górniku Zabrze.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Bombadil97
Zarejestrowany od: 383 dni
Ilość komentarzy: 1460
Oceny: +7421
Kibicuje:
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Legia Warszawa Polska Real Madryt Radomiak Radom
08.06.2016 / 00:23:32
Mam tylko nadzieję, że Górnik wróci do Ekstraklasy. Ale do tego potrzeba nie tylko zmiany trenera - trzeba umiejętnej (oczywiście jak na polskie warunki) polityki transferowej i stawiania na młodych. Nie można ściągać do klubu odpadków, wypierdków, i 30- latków.