betclic

Brosz: Znów nie potrafiliśmy dobić przeciwnika

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 08:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– To nie pierwszy mecz, w którym nie potrafiliśmy dobić przeciwnika. Trzeba jednak mieć świadomość, że niektóre sytuacje nie są tak proste jak się wszystkim wydaje – powiedział na konferencji prasowej po starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:1) szkoleniowiec Korony Kielce, Marcin Brosz.

Złocisto-Krwiści na tym etapie rywalizacji plasują się z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów na swoim koncie na pierwszym miejscu w grupie spadkowej. Nad czternastym Podbeskidziem Bielsko-Biała mają sześć "oczek" przewagi.

– Przed spotkaniem wiedzieliśmy na jak ciężki teren jedziemy. Tu pod Klimczokiem gra się bardzo trudno. Wiadomo też było o co gra Podbeskidzie. Liczyliśmy, że piersi zdobędziemy bramkę i będziemy ten mecz kontrolować. Dzisiaj jednak szczęście dopisało Podbeskidziu – przyznał opiekun Korony, cytowany przez "korona-kielce.pl".

– To nie pierwszy mecz, w którym nie potrafiliśmy dobić przeciwnika. Należy sobie przypomnieć mecz z Górnikiem Łęczna. Trzeba jednak mieć świadomość, że niektóre sytuacje nie są tak proste jak się wszystkim wydaje – kontynuował.

– Zawodnicy na boisku wykonują dużą fizyczną pracę, do tego dochodzi stres na boisku. Trzeba dalej pracować nad sobą. Trzeba wysunąć odpowiednie wnioski
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela