betclic

Brosz: Zwycięstwo nic nam nie daje

Ostatnia aktualizacja: 01/05/16 09:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Oglądaliśmy bardzo dobre spotkanie z obu stron. Szkoda, że nie wszyscy nasi kibice je widzieli, bo to mecze, które utrwalają się w pamięci - nie krył zadowolenia po wywalczeniu zwycięstwa z Wisłą trener Korony Kielce Marcin Brosz.

Opiekun kielczan w kilku zdaniach ocenił sobotnie starcie: - Chciałem podkreślić dobrą pracę całego zespołu. Nie tylko tych graczy, których wiedzieliśmy w pierwszych minutach, ale też zmienników i całej drużyny. Atmosfera, wiara w zwycięstwo, docierały na murawę. Również zmiany, których dokonaliśmy, wzmocniły nasz zespół - dodał Brosz cytowany przez oficjalną witrynę krakowian.

Szkoleniowiec Złocisto-Krwistych podkreślał jednak, że to nie koniec misji Korony w tym sezonie, gdyż wszystkie drużyny wciąż czeka jeszcze batalia o utrzymanie. - To zwycięstwo, de facto, nic nam nie daje. Musimy dalej ciężko pracować. Mamy teraz dwa trudne wyjazdy i musimy być bardzo dobrze przygotowani, bo po nich wiele się wyjaśni. Punkty doliczamy, ale o tym meczu zapominamy i przygotowujemy się do starcia z Podbeskidziem - podsumował swoją wypowiedź trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela