betclic

Broź: Łatwiej nam gonić niż uciekać

Ostatnia aktualizacja: 26/11/15 16:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Czujemy się dobrze fizycznie, mamy siłę i moc w nogach, a dzięki temu możemy więcej. Nie zastanawiamy się nad pewnymi rozwiązaniami, tylko je wykonujemy - mówi przed meczem z FC Midtjyland Łukasz Broź w rozmowie z oficjalną stroną wicemistrzów Polski.

- Wydaje mi się, że powoli, powoli zaczynamy coraz lepiej wyglądać. Zaczynamy ważny okres. Przed przerwą zostało nam siedem spotkań i musimy przede wszystkim zmniejszyć stratę do Piasta. Patrzymy jednak tylko na siebie, nie oglądamy się na nich. Gonimy, nie musimy uciekać, a to łatwiejsza sytuacja. Zresztą... my musimy. Po prostu - zadeklarował zawodnik warszawskiej ekipy i równocześnie dodał, że w porównaniu z poprzednim starciem on i jego koledzy są o wiele lepiej przygotowani fizycznie.

- Raz zespół radzi sobie lepiej, raz gorzej i nie da się znaleźć złotego środka, który temu zapobiegnie. Sytuacja ułożyła się tak, że przegraliśmy pierwsze spotkanie, choć tak naprawdę wcale nie musiało tak być, bo mieliśmy sytuacje, by zmienić bieg wydarzeń. Skończyliśmy bez punktów. Taka jest piłka. Teraz jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, ale cień nadziei pozostał. Trzeba wierzyć w siebie, zrobić swoje i walczyć dalej - podsumował swoją wypowiedź defensor.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!