betclic

Brożek: Idziemy w dobrym kierunku

Ostatnia aktualizacja: 17/10/16 17:40, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

W niedzielę bohaterem Wisły Kraków został Paweł Brożek, który zaliczył powrót po kontuzji w wielkim stylu, zdobywając bramkę na 1:1 dającą krakowianom remis z Lechem Poznań.

- Na pewno jesteśmy zadowoleni z tego, że zdobywając gola w ostatnich minutach zremisowaliśmy ten mecz. Bardziej od tego cieszy jednak nasza gra. Szczególnie w drugiej połowie zdominowaliśmy Lecha i tak naprawdę zasłużyliśmy na znacznie więcej - mówił napastnik cytowany przez oficjalną witrynę Białej Gwiazdy.

Gol, którego strzelił Brożek, przesunął go do pierwszej dziesiątki w klasyfikacji najlepszych strzelców Ekstraklasy. Dodatkowo zrównał się on z Kazimierzem Kmiecikiem w liczbie bramek zdobytych przeciwko Lechowi Poznań. Obaj mają teraz na koncie 11 trafień. - Trener właśnie coś wspominał mi o tym w szatni. To dla mnie zaszczyt, bo indywidualne osiągnięcia zawsze są miłe. Przede wszystkim cieszę się jednak, że idziemy w dobrym kierunku. Parę tygodni temu przegrywając tutaj 0:1 już byśmy się nie podnieśli. Zespół jest silniejszy mentalnie i to pozwala nam walczyć do końca o zwycięstwo - powiedział zadowolony Brożek.

"Brozio" rozpoczął dzisiejsze spotkanie na ławce rezerwowych, ze względu na kontuzję, której nabawił się przed dwoma tygodniami. Jak sam zapewnia, na kolejne starcie będzie gotowy już w stu procentach. - Poprzedni uraz dużo mnie nauczył. Rozpocząłem wtedy mecz ze Śląskiem z niedoleczoną kontuzją i nie mogłem zbyt wiele dać drużynie. Teraz spokojnie potrenowałem i mam trochę czasu, żeby przygotować się do kolejnego spotkania - podsumował swoją wypowiedź doświadczony snajper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 311 dni
Ilość komentarzy: 7171
Oceny: +20321
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
20.10.2016 / 20:30:43
Nie zawiedźcie ze Słoniami tylko.

Tabela