betclic

Brożek: Mamy chyba problemy mentalne

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 21:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Chyba po raz pierwszy nie wiem, co mam powiedzieć. Mam takie wrażenie, że czegokolwiek nie zrobilibyśmy na boisku to i tak stracilibyśmy bramkę. Zagraliśmy słabo – przyznał tuż po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (1:5) zawodnik Wisły Kraków, Paweł Brożek.

Biała Gwiazda po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie dwa "oczka".

Chyba po raz pierwszy nie wiem, co mam powiedzieć. Mam takie wrażenie, że czegokolwiek nie zrobilibyśmy na boisku to i tak stracilibyśmy bramkę. Zagraliśmy słabo i w ataku, i w obronie, stąd kara w postaci takiej wysokiej porażki – powiedział były reprezentant Polski, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Mamy chyba problemy mentalne. Nie może być tak, że tracimy drugą bramkę i totalnie siadamy. Po wyrównaniu powinniśmy dostać wiatru w żagle, a tak się nie stało. Naprawdę nie wiem, dlaczego tak się dzieje – zaznaczył doświadczony snajper.

Sam muszę uderzyć się w pierś, bo zaczęliśmy dobrze ten mecz. W pierwszej sytuacji źle zabrałem się z piłką, a mogłem wyjść sam na sam i to my mogliśmy otworzyć wynik spotkania. Chyba te trzy tygodnie przerwy zrobiły swoje – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Blackrist
Zarejestrowany od: 1697 dni
Ilość komentarzy: 3470
Oceny: +19528
Kibicuje:
Jagiellonia Białystok Polska
28.08.2016 / 14:08:19
6 porażek z rzędu, straconych 17 bramek, zaledwie 3 punkty i dno tabeli po 7. kolejkach to "chyba" coś więcej niż tylko problemy mentalne, panie Brożek...