betclic

Brożek: Przez ostatni miesiąc nie wiedzieliśmy, o co chodzi

Ostatnia aktualizacja: 26/08/16 13:47, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Takich chwil, które teraz nas dosięgnęły, nie pamiętam zbyt dużo za mojej kadencji w Wiśle. Właśnie w takich momentach poznaje się prawdziwych kibiców - gdy nie idzie, kiedy przegrywasz i potrzebujesz wsparcia z trybun - przyznaje Paweł Brożek przed piątkowym meczem ze Śląskiem Wrocław.

Czy przerwa spowodowana kontuzją pomogła snajperowi odzyskać świeżość i formę na boisku?
- Chyba wręcz przeciwnie, bo nie jestem typem zawodnika, który lubi odpoczywać. Natomiast już od wtorku jestem w pełnym obciążeniu treningowym. Trudno mi powiedzieć, jak to będzie wyglądało, gdyż tak naprawdę miałem dwa tygodnie rehabilitacji, jazdy na rowerze i siłowni, więc z piłką w tym okresie nie miałem wiele do czynienia - przyznaje "Broziu" cytowany przez oficjalną witrynę krakowskiej ekipy.

Napastnik Białej Gwiazdy podkreślał, iż to, że klub znalazł się pod skrzydłami Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków zapewni spokój także w szatni. - Przez ten ostatni miesiąc tak naprawdę nie wiedzieliśmy, o co chodzi. Teraz sytuacja jest bardziej klarowna. Będą rządzić ludzie, którzy kochają ten klub i będą na pewno dbać o wizerunek Wisły, o drużynę. Z naszej strony mają kredyt zaufania - zadeklarował doświadczony snajper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
arthy
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 5734
Oceny: +19120
Kibicuje:
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt
26.08.2016 / 13:59:35
Oby jego przyjscie odwrocilo losy Wisly

Tabela