betclic

Brożek: Wierzę, że zła karta się odwróci

Ostatnia aktualizacja: 11/01/16 22:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Napastnik krakowskiej Wisły, Paweł Brożek nie kryje zadowolenia z powrotu do zajęć po urazie mięśnia dwugłowego, którego nabawił się podczas spotkania z Lechem Poznań.

-
Trochę czasu minęło od mojego ostatniego występu, więc można powiedzieć, że stęskniłem się za piłką. Zaczynam jednak od treningu indywidualnego, ponieważ obciążenia muszą być zwiększanie stopniowo. Mam nadzieję, że w niedługim czasie dołączę do drużyny i w normalnym trybie będę przygotowywał się do zbliżającej się rundy. Pozytywnie patrzę w przyszłość i wierzę, że zła karta się odwróci – przyznał Brożek w rozmowie z oficjalną stroną krakowian.

Minione 21. kolejek są już historią, którą należy zostawić za sobą. Przed Wiślakami okres przygotowawczy pod wodzą nowego szkoleniowca – Tadeusza Pawłowskiego. - Przed nami nowy rozdział, trzeba zapomnieć o tym, co miało miejsce w poprzedniej rundzie. Liczę, że uda się dobrze wystartować i zacząć od wygranej. Trzeba na razie skupić się jednak na przygotowaniach, które musimy solidnie przepracować. Na tę chwilę jest to dla nas najważniejsze – kontynuował doświadczony snajper.

Do drużyny Białej Gwiazdy dołączył młody napastnik Krzysztof Drzazga, lecz wszystko wskazuje na to, że Biała Gwiazda zyska kolejne ogniwo w linii ataku – Zdenka Ondraszka. - Konkurencja może tylko i wyłącznie wpłynąć pozytywnie na drużynę. Osobiście cieszę się, że będą miał z kim rywalizować o miejsce w składzie, a kto wie, może trener znajdzie miejsce na boisku dla dwóch napastników. Jeśli Ondraszek potwierdzi na boisku to, co się o nim pisze, to może być naprawdę niezłym wzmocnieniem – komplementował czeskiego snajpera Polak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 508 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4039
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
11.01.2016 / 22:23:25
Może wiosną Wiśle pójdzie lepiej.

Tabela