betclic

Brzęczek na wylocie z Lechii?

Ostatnia aktualizacja: 29/07/15 11:42, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Roger Gorączniak, wikicommons

Pozycja Jerzego Brzęczka w Lechii jest poważnie zagrożona.

Lechia ma wielkie ambicje, ale słabe wyniki. Ten sezon rozpoczęła od dwóch porażek. Gdy weźmie się pod uwagę końcówkę poprzednich rozgrywek, to jej bilans stanie się wręcz tragiczny. W ostatnich sześciu meczach biało-zieloni zdobyli tylko punkt. W dodatku grają słabo, bez pomysłu, a czołowi piłkarze są w kiepskiej formie.

Pozycja Brzęczka w klubie jest coraz słabsza. Sytuację trenera pogorszyła jeszcze decyzja zarządu klubu, który za jego plecami przesunął do rezerw Damiana Podleśnego i Nikolę Lekovicia. To jasny sygnał, że ze zdaniem Brzęczka w Gdańsku mało kto się liczy.

"Przegląd Sportowy" informuje, że trener Lechii musi się liczyć z dymisją. Może ona nastąpić już po piątkowym meczu z Pogonią Szczecin.

Już ruszyła giełda nazwisk potencjalnych następców Brzęczka. Są na niej dyżurni w takich sytuacjach kandydaci - to Jan Urban i Dariusz Wdowczyk.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Junior starszy
hejman
Zarejestrowany od: 1676 dni
Ilość komentarzy: 241
Oceny: +451
01.08.2015 / 07:58:06
najlepiej jakiegos niemca lub hiszpana polscy jak widac sa do dupy
Junior
emdzej
Zarejestrowany od: 788 dni
Ilość komentarzy: 63
Oceny: +101
Kibicuje:
Olympique Marsylia Polska Lechia Gdańsk
29.07.2015 / 12:47:55
A może Jan Kocian? Albo Dusan Radolsky? Ktoś z głową do piłki, niezwiązany z polskim "światkiem", nieskażony tą myślą szkoleniową i mający w d*pie menedżerów

Tabela