betclic

Brzyski przejdzie badania, Hamalainen z lekkim urazem

Ostatnia aktualizacja: 20/01/16 17:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Tomasz Brzyski, który od kilku dni narzeka na kontuzję uda, w sobotę przejdzie badania USG w Warszawie i jeśli wszystko będzie wyglądać zgodnie z planem, to wróci do treningów podczas drugiego zgrupowania na Malcie - informuje portal Legia.Ner.

Ivan Trickovski narzekał na bóle w kolanie w okolicach więzadła pobocznego, nie zagrał we wtorkowym sparingu z PSC Soccer Academy, ale w środę wrócił do normalnych zajęć. Piłkarz cały czas jest pod stałą obserwacją lekarzy.

Kasper Hamalainen we wtorek grał w sparingu, ale w środę już nie trenował. Cały czas narzeka na dyskomfort w łydce i przejdzie w Warszawie badanie USG. Michał Kopczyński narzekał na bóle mięśniowe w okolicach biodra, ale już normalnie ćwiczy. 

Michał Pazdan czuje się lepiej, zniknęły już bóle, ale nie trenował jeszcze z zespołem w środę i zapewne nie zagra w czwartkowym sparingu, ale ma być do dyspozycji sztabu szkoleniowego od początku drugiego zgrupowania.

Ivica Vrdoljak przeszedł w Warszawie badania lekarskie i na razie wiadomo nieoficjalnie, że raczej na drugi obóz na Malcie nie poleci.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!