betclic

Budziński: Musimy obronić podium

Ostatnia aktualizacja: 09/05/16 10:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W niedzielę Cracovia bez większych problemów pokonała Lecha Poznań 2:0 w meczu 35. kolejki Ekstraklasy. Kapitan Pasów Marcin Budziński popisał się pięknym golem, który może być kandydatem do bramki sezonu.

- Czy to moja najładniejsza bramka? Na pewno mieści się w trójce. Trudno powiedzieć, czy była ładniejsza od tej z meczu z Jagiellonią Białystok. Musiałbym zobaczyć ją w telewizji. Zresztą dopiero pod sam koniec lotu piłki zobaczyłem, że opada pod poprzeczkę. Moja pozycja zmusza do tego, by strzelać z dystansu. Dużo nad tym pracuję. To był mój trzeci strzał w tym meczu i w końcu tak "siadło", że wpadł gol - mówił po ostatnim gwizdku sędziego "Budzik".

Zwycięstwo z Kolejorzem zbliżyło podopiecznych Jacka Zielińskiego do europejskich pucharów. - Na razie zrobiliśmy krok w tym kierunku i jesteśmy na dobrej pozycji, ale przed nami jeszcze dwa spotkania. Do końca będziemy musieli walczyć. Musimy zrobić wszystko, by zostać na trzecim miejscu - przyznał pomocnik krakowian.

- Wiem, że Zagłębie Lubin też wygrało, nic się jeszcze nie wyjaśniło. Na razie trochę pocieszyliśmy się ze zwycięstwa. To będzie dla nas krótki tydzień, bo mecz z Pogonią mamy w środę, a potem w niedzielę gramy z Lechią. Teraz możemy się głównie regenerować - podsumował Budziński.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!