betclic

Buffon: Nie krytykuję kibiców, tylko ich proszę

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 20:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Po kiepskim starcie sezonu Gianluigi Buffon, bramkarz Juventusu Turyn, zaapelował do kibiców o jedność. W trzech kolejkach Serie A "Stara Dama" uzbierała ledwie jeden punkt. 

- Wszyscy oczekujemy więcej. Oczywiście są istotne powody naszej obecnej słabszej formy, ale kiedy nie masz wyników w trzech kolejnych meczach, nie masz co szukać wymówek - powiedział.

W sobotę fani Juventusu zaczęli gwizdać na swoich piłkarzy. Buffon rzucił w ich stronę "Potrzebujemy, żebyście byli z nami".

- To, co wtedy zrobiłem, było sposobem na ochronę młodych piłkarzy, którzy przekonują się właśnie, że noszenie koszulki Juve to zupełnie inny świat - skomentował.

- Zespół daje z siebie wszystko. Potrzebujemy teraz jedności. To nie jest wyrzut w stronę kibiców, to prośba o zrozumienie sytuacji i wsparcie nas dla dobra klubu - dodał.

- Kim teraz jesteśmy? Dowiemy się tego poprzez naszą grę. Niezaprzeczalnie ostatnie trzy mecze były w naszym wykonaniu złe i nie uzyskaliśmy dobrych wyników. Ale znajdziemy na to odpowiedź i wrócimy do bycia zespołem, który w poprzednim sezonie okazał się wielki - obiecał.

Źródło: football-italia.net
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela