betclic

Bukata: Teraz czekają nas najważniejsze mecze w sezonie

Ostatnia aktualizacja: 11/04/16 14:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Piast Gliwice pokonał Jagiellonię Białystok 2:0 w 30. kolejce Ekstraklasy. Tym samym po podziale punktów zespół Radoslava Latala ma punkt straty do liderującej warszawskiej Legii. - Spotkanie z białostoczanami było bardzo ważne dla nas ze względu na poniesioną tydzień wcześniej porażkę w Lubinie. Chcieliśmy się odbudować i to się udało. Jednocześnie wygrana pozwoliła zmniejszyć stratę do Legii - powiedział po meczu Martin Bukata.

Bukata w kilku zdaniach ocenił starcie z podopiecznymi Michała Probierza:
- Myślę, że zagraliśmy dobre zawody, stwarzaliśmy sytuacje do zdobycia bramki, ale najważniejsze to czyste konto. Gra w takich warunkach i mokrej murawie nie była łatwa, ale wielokrotnie graliśmy już w zdecydowanie gorszych - zaznaczył słowacki pomocnik w rozmowie z oficjalną witryną Piastunek.

- Po przerwie zmieniłem na boisku Gerarda, a sam występ oceniam pozytywnie. Nie patrzę jednak tylko na swoją grę, a na cały zespół. Najważniejsze jest zwycięstwo i postawa drużyny, która pozwoliła nam osiągnąć zamierzony cel - dodał piłkarz gliwiczan.

- W nadchodzących siedmiu kolejkach będziemy musieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. To będą najważniejsze mecze w naszym życiu. Chcemy uplasować się jak najwyżej na koniec sezonu i ten cel jest na wyciągnięcie ręki. Zrobimy wszystko, żeby nie zawieść kibiców i siebie - zakończył swoją wypowiedź Słowak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela