Bundesliga: Szósta porażka HSV

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 22:27, Komentarzy: 2

0
2

Hamburger SV przegrał u siebie z Eintrachtem Frankfurt 0:3 (0:1) w jedynym piątkowym spotkaniu 8. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Na Imtech Arena goście objęli prowadzenie dziesięć minut przed przerwą, gdy niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował Lewis Holtby.

Niespełna kwadrans po przerwie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Dennis Diekmeier i gospodarze musieli radzić sobie w osłabieniu.

"Die Adler" szybko wykorzystali grę w przewadze. Zaledwie trzy minuty później podwyższył Szwajcar Shani Tarashaj, a po kolejnych dziewięciu minutach na listę strzelców wpisał się jego rodak Haris Seferovic.

Dzięki czwartej wygranej w sezonie zespół z Hesji awansował na czwarte miejsce w tabeli. Drużyna z portowego miasta doznała natomiast już szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i jest przedostatnia w klasyfikacji.