betclic

Burić: Każdy punkt jest cenny, bo w tabeli jest gęsto

Ostatnia aktualizacja: 18/02/16 12:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Patrzymy tylko na siebie. Wiemy, że każdy punkt jest bardzo cenny, a w tabeli jest gęsto - mówi przed sobotnim spotkaniem z Podbeskidziem bramkarz Kolejorza Jasmin Burić w rozmowie z oficjalną stroną mistrzów Polski.

Lechici drugą część sezonu rozpoczęli od efektownego zwycięstwa z Termaliką 5:2.
- Wszyscy wiedzieliśmy, że to dla nas bardzo ważny mecz i musieliśmy go wygrać. Zrobiliśmy to i bardzo się z tego cieszymy, bo był to pierwszy mecz po zimowej przerwie. Trzy punkty zdobyte na start, to dla nas świetna wiadomość - podkreśla bośniacki bramkarz.

W zupełnie innych nastrojach po pierwszej tegorocznej kolejce są piłkarze Podbeskidzia, którzy wysoko przegrali z Lechią Gdańsk. Bielszczanie aż pięciokrotnie wyjmowali piłkę z siatki. Mecz kończyli jednak w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach. - Gdy grali po jedenastce, to był remis - zaznacza Burić. - Ten wynik nie ma dla nas znaczenia. Wiemy, jaka jest polska liga. Każdy z każdym może wygrać. Ich poprzedni mecz nie ma dla nas znaczenia - dodaje.

- Zawsze, gdy tam graliśmy grało się nam trudno. Spodziewam się ciężkich warunków, dlatego, żeby zwyciężyć będziemy musieli nastawić się na walkę - przyznaje Burić, dla którego sobotni mecz nie jest też okazją do rewanżu za wrześniową porażkę. - To już było. Dla nas liczy się teraz tylko to, żeby wygrywać, bo zwycięstwa dodają nam pewności siebie - podkreśla 29-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela