betclic

Burliga: Cały zespół zasłużył na pochwały

Ostatnia aktualizacja: 28/08/16 13:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Dzisiaj cały zespół zasłużył na pochwały. Zagraliśmy solidnie, nie pozwoliliśmy gospodarzom na zbyt wiele - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Łęczna Łukasz Burliga.

W sobotę łęcznianie nie mieli zbyt wielu okazji do zdobycia bramki. -
Cały zespół zagrał solidnie, a Górnik poza "słupkiem" z pierwszych minut specjalnie nam nie zagroził. Myślę, że dużo spokoju do gry defensywnej wniosła obecność Ivana oraz Gutiego, chociaż w poprzednich spotkaniach Marek i Dawid również grali bardzo dobrze - podkreśla boczny defensor w rozmowie z oficjalną stroną ekipy z Podlasia.

Były gracz krakowskiej Wisły zauważył, iż najwięcej pracy było w pierwszych minutach. - Wtedy musieliśmy trochę się nagimnastykować, bo Górnik dużo wrzucał. Na szczęście dobrze zareagowaliśmy, a gol był adekwatną odpowiedzią. Fajnie, że padł po moim przechwycie. Po dwóch porażkach w końcu coś wpadło z przodu - analizuje "Bury".

Jest już pewne, że Jaga przystąpi do meczu z Białą Gwiazdą przynajmniej jako wicelider. - Ta świadomość dodaje nam pozytywnego powera. Wygrane budują atmosferę w szatni. Ważne, że nie tracimy goli. Teraz musimy się zregenerować, a potem ciężko pracować, aby cieszyć się kolejną passą - zakończył Burliga.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela