betclic

Burliga: Nie szukajmy zniżki formy Wisły

Ostatnia aktualizacja: 08/05/16 12:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Powrotu do Krakowa nie będzie miło wspominał były piłkarz Wisły Kraków. Jagiellonia Łukasza Burligi przegrała przy Reymonta 0:1 i nadal musi walczyć o utrzymanie.

„Był to trudny mecz, ale wyrównany. Szkoda, że nie udało nam się wywieźć choćby punktu, bo z przebiegu spotkania była na to szansa” - podsumował piątkowe starcie były defensor Białej Gwiazdy.

Jagiellonia na dwie kolejki przed końcem rozgrywek nadal nie jest pewna utrzymania, ale Burliga jest przekonany, że „Jadze” uda się osiągnąć cel. „Walczymy dalej. Mamy mecz u siebie z Niecieczą. Myślę, że jesteśmy w stanie go wygrać. Trzeba zagrać na sto procent, żeby w ostatniej kolejce w Kielcach nie drżeć o wynik”.
 
Popularny „Bury” pokusił się też o ocenę formy jego byłego zespołu. „W tej rundzie Wisła gra o wiele lepiej niż w poprzedniej. Może te trzy ostatnie mecze nie były rewelacyjne, ale potrafili z nami wygrać, więc gratuluję chłopakom. Nie ma co szukać jakiejś zniżki formy Wisły”.
 
Burliga nie ukrywał, że został dobrze przyjęty przez Wiślaków. „Porozmawialiśmy przed meczem. Przyjemnie było przyjechać do Krakowa”.
Źródło: wislakrakow.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!