betclic

Burliga: Wiedzieliśmy, że jesteśmy lepsi do Ruchu

Ostatnia aktualizacja: 24/07/16 14:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Dobrze weszliśmy w ten sezon. Na pewno cieszy to, że mamy na swoim koncie cztery punkty - powiedział Łukasz Burliga, obrońca Jagiellonii, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Białegostoku po wygranym meczu z Ruchem Chorzów 4:1.

- Odnieśliśmy fajne i przekonujące zwycięstwo. W pierwszej połowie graliśmy naprawdę dobrze, gdy siły były wyrównane, bo w drugiej, gdy mieliśmy przewagę dwóch zawodników, to był już zupełnie inny mecz. Wtedy Ruch tylko się bronił, bo grał w dziewiątkę i trudno mu było cokolwiek zrobić - ocenił defensor "Jagi".

- Szkoda tylko tej ostatniej sytuacji w pierwszej połowie, bo do tej pory Ruch nie był w stanie praktycznie oddać strzału, ani przeprowadzić jakiejś lepszej akcji, a straciliśmy głupią bramkę, na którą się złożyło kilka naszych błędów, w tym i mój. Szkoda tego momentu naszej nonszalancji, bo przez to w drugiej połowie mogło być różnie. Na szczęście wyszliśmy po przerwie z dobrym nastawieniem i cieszę się, że udało nam się wygrać to spotkanie - stwierdził Burliga.

- Wiedzieliśmy, że jesteśmy lepszą drużyną od Ruchu i lepiej gramy od niego w piłkę. Od początku to udowadnialiśmy, więc nie było co się załamywać bramką. Taka jest piłka, że czasem drużyna przeprowadzi jedną akcję i strzeli po niej bramkę, ale nie da się mieć takiego farta przecz cały mecz. Nie było czego się bać, więc wyszliśmy i graliśmy swoje. Fajnie, że skończyło się to takim wynikiem - przyznał obrońca "Żółto-Czerwonych".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 8143
Oceny: -8804
24.07.2016 / 17:56:56
Hochsztapler szaman Probierz im tak wmowil.

Tabela