betclic

Burliga wraca na stadion Wisły: Mam nadzieję na 3 punkty

Ostatnia aktualizacja: 18/03/16 07:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Po ostatniej kolejce z pewnością jesteśmy w lepszej sytuacji, ale wciąż trzeba zdobyć jeszcze trochę punktów, aby zagwarantować sobie grę w grupie mistrzowskiej, więc walczymy dalej. Wierzymy, że ta walka skończy się dla nas szczęśliwie – twierdzi przed meczem z Wisłą Kraków były obrońca krakowian, a obecnie zawodnik Jagiellonii, Łukasz Burliga.

- Z pewnością będzie to dla mnie szczególny mecz, ale przygotowuję się do niego, jak do każdego innego. Wiadomo, że najgorsze, co mogę zrobić, to wpoić sobie do głowy zbyt wiele myśli związanych z tym, że grałem w Wiśle przez tak wiele czasu. To będzie fajne przeżycie wrócić tam i przywitać się ponownie z kibicami, ale jeśli chodzi o moją grę, to będę starał się grać tak, jak w każdym innym meczu – mówił w rozmowie z oficjalną witryną Jagi piłkarz, który przy Reymonta grał przez ponad 10 lat z przerwami na pojedyncze wypożyczenia do Floty Świnoujście i Ruchu Chorzów.

Zdaniem gracza jego byli koledzy w piątkowy wieczór będą pozytywnie zmotywowani po swoim niedawnym zwycięstwie w Niecieczy w debiucie ich nowego szkoleniowca, Dariusza Wdowczyka. - Na pewno Wisła podejdzie do piątkowego meczu podbudowana, tym bardziej, że w tym klubie ostatnio pojawił się nowy trener. Wiślacy grają ostatnio całkiem nieźle, ale myślę, że jak zagramy konsekwentnie w obronie, to mam nadzieję, że uda nam się wywieźć z Krakowa trzy punkty – tłumaczył "Bury".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela