betclic

Busquets: Athletic zagrał lepiej

Ostatnia aktualizacja: 18/08/15 18:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport, Shutterstock

Pomocnik FC Barcelona Sergio Busquets nie krył rozczarowania po przegranym 1:5 dwumeczu o Superpuchar Hiszpanii przeciwko Athletic Bilbao. Baskowie już w pierwszym spotkaniu zapewnili sobie bezpieczną przewagę, wygrywając je aż 4:0.

- Do samego końca próbowaliśmy wszystkiego, ale jak widać tak miało być. Rywalizacja została rozstrzygnięta już w pierwszym meczu i jedyne co mogę zrobić, to pogratulować przeciwnikom zdobycia tytułu - powiedział Busquets cytowany przez oficjalną stronę klubową.

- W pierwszej połowie rewanżu stworzyliśmy sobie wiele okazji i strzeliliśmy bramkę. Dobrze zaczęliśmy także drugą część spotkania, atakowaliśmy bramkę przeciwnika, ale czerwona kartka Pique zmieniła wszystko. Po tym odwrócenie losów dwumeczu stało się prawie niemożliwe - dodał.

Podobnego zdania był również Dani Alves, który przyznał, że baskijska drużyna w pełni zasłużyła na zwycięstwo i zdobycie pucharu.

- Athletic zagrał dużo lepiej niż my. Zasłużył na wygraną i dlatego chciałem mu pogratulować. W obu spotkaniach nie wszystko wyszło nam tak, jak powinno. Być może nie pokazaliśmy wszystkiego, na co było nas stać - podkreślił Brazylijczyk.

- Zapłaciliśmy cenę za rozgrywany wcześniej mecz o Superpuchar Europy. Przez to nie mieliśmy zbyt dużo czasu, aby odpowiednio się przygotować. Na końcowy efekt złożyło się wiele rzeczy, ale nie ma tutaj miejsca na żadne wymówki - zaznaczył.

Obie drużyny kolejny raz zmierzą się ze sobą już w niedzielę, w meczu inaugurującym nowy sezon w Primera Division.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!