Busquets po klęsce z Celtą: Byliśmy lepsi

Ostatnia aktualizacja: 24/09/15 11:48, Komentarzy: 12

0
12

Sergio Busquets uważa, że Barcelona była lepsza od Celty Vigo we wczorajszym meczu Primera Division. Klub z Camp Nou przegrał aż 1:4.

Podopieczni Luisa Enrique ulegli swoim rywalom na wyjeździe. Dwie bramki dla gospodarzy tego spotkania strzelił Iago Aspas, a po jednym trafieniu dołożyli Nolito oraz John Guidetti. Honorowego gola dla "Blaugrany" zdobył Neymar.

- Zespół nie może być zadowolony po takim rezultacie. Jednak wydaje nam się, że nie zasługiwaliśmy na tak wysoką porażkę - powiedział Busquets cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Byliśmy dużo lepsi w pierwszej połowie. Graliśmy intensywniej, ale to Celta strzeliła bramki w kluczowych momentach - dodał Hiszpan.

Po przegranej Barcelona spadła na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Busquets twierdzi, że jego zespół chce wygrać w następnej kolejce i jest zdeterminowany, żeby powrócić na fotel lidera Primera Division.

- Musimy wyciągnąć wnioski z naszych błędów i przygotować się do kolejnego spotkania. Powinniśmy poukładać naszą grę z przodu i bardziej uważać na kontrataki - przyznał.

- Idealnym rozwiązaniem będzie sobotnie zwycięstwo na Camp Nou przeciwko Las Palmas. Czeka nas długi sezon, ale od teraz musimy wygrywać wszystkie mecze - zakończył 27-latek.