betclic

Butragueno: mocni rywale Realu

Ostatnia aktualizacja: 28/08/15 11:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com

Emilio Butragueno, dyrektor ds. public relations Realu Madryt, skomentował czwartkowe losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Królewscy trafili do grupy A, w której zmierzą się z PSG, Szachtarem Donieck i Malmoe.

- Po każdym losowaniu można powiedzieć, że mogło być gorzej albo mogło się mieć więcej szczęścia. PSG zawsze dobrze wzmacniało swój zespół, a w ostatnich latach znacznie podniosło swój poziom i zakontraktowało kilku wspaniałych zawodników. Tworzą nie tylko bardzo dobrą drużynę, ale mają również świetny skład personalny - powiedział Butragueno cytowany przez dziennik "AS".

- Szachtar jest stałym bywalcem w Lidze Mistrzów, w swoim zespole posiada wiele talentów. Malmoe wyeliminowało Cetlic, co pokazuje, że jest bardzo mocną drużyną. Zarówno mecz na wyjeździe, jak i u nas, może mieć wpływ na końcowy układ grupy - dodał.

- Musimy spróbować zakończyć grupę na pierwszym miejscu. Wiemy, że losowanie fazy pucharowej będzie bardzo skomplikowane. Teraz powinniśmy spojrzeć na kalendarz i upewnić się, że odpowiednio się przygotujemy. W Lidze Mistrzów można zostać ukaranym nie tylko za jedno odpuszczone spotkanie, ale również za słabsze 15 minut gry - zaznaczył.

W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów Real Madryt odpadł w półfinale. W dwumeczu okazał się słabszy od Juventusu Turyn, z którym przegrał 2:3.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!