betclic

"Być może Stoch nie ma wystarczającej motywacji"

Ostatnia aktualizacja: 16/01/16 09:52, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Problemy z odbiciem, wypalenie, a może słaby sprzęt? Wszyscy kibice skoków narciarskich zadają sobie pytanie, co jest przyczyną słabych występów Kamila Stocha.

Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi jest w tym sezonie w bardzo słabej formie. Tylko raz ukończył zawody Pucharu Świata w pierwszej dziesiątce. Na trwających obecnie mistrzostwach świata w lotach narciarskich nie awansował nawet do konkursu głównego. Odpadł w kwalifikacjach z mizernym wynikiem 134,5 metra.

- Ma bardzo słabe odbicie. Nie wiem, jakiego słowa najlepiej użyć, ale do głowy przychodzi mi: "puste". Nie przekłada się na wynik, powoduje niski lot - analizuje Hannu Lepistoe w "Super Expressie".

Słynny fiński trener, który przed laty prowadził reprezentację polskich skoczków, zastanawia się, czy Stoch jest odpowiednio przygotowany mentalnie.

- W grę może wchodzić jeszcze jedno: zwykły brak głodu skakania. Kamil osiągnął w sporcie coś, czym niewielu może się pochwalić i być może nie ma w tej chwili wystarczającej motywacji - spekuluje Lepistoe.
Źródło: se.pl
Dodaj komentarz
Junior starszy
Adam01
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 285
Oceny: +2084
Kibicuje:
Manchester United Polska Zawisza Bydgoszcz
16.01.2016 / 12:57:15
Moim zdaniem nie tylko on, ale cała kadra potrzebuje powrotu psychologa. 2 czy 3 lata temu chwalili się po dobrym sezonie, że psycholog nie jest im już potrzebny, a ostatnie 2 sezony oprócz medalu w drużynie nic nie przyniosły. Takie jest moje zdanie.
Junior
Vojeq
Zarejestrowany od: 518 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +2
Kibicuje:
Arsenal Londyn Manchester City Borussia Dortmund AS Roma Lech Poznań Polska FC Barcelona Budowlani Lubsko
22.01.2016 / 15:46:42
Popieram.