betclic

"Była oferta z MU, ale Neymar wolał zostać"

Ostatnia aktualizacja: 09/12/15 19:19, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Maxisport/Shutterstock

Ojciec Neymara w rozmowie z ESPN wykluczył transfer swojego syna do Realu Madryt i powiedział, że oferta Manchesteru United została przez nich odrzucona.

Ojciec piłkarza zapytany o to, czy przeprowadzka jego syna do klubu z Madrytu jest w ogóle możliwa, odpowiedział - Neymar ma swoje życie. Nie mogę go zmusić, żeby przeszedł do Realu.

- On tworzy swoją własną historię i jest zadowolony ze swojego życia. Nie mogę go narazić na ryzyko, on jest moim synem i klientem. Muszę myśleć o jego szczęściu, nie tylko o pieniądzach - przyznał.

Na pytanie o to, czy jego syn odejdzie kiedykolwiek do jakiegoś innego klubu, stwierdził - Tylko wtedy, jeśli byłaby jakaś druga Barcelona. Jego przyszłość jest tutaj, gdzie ma jeszcze trzy lata kontraktu. Jedyna oferta, która wpłynęła, została odrzucona przez Barcelonę - zapewnił Neymar Senior.

- Była to oferta z Manchesteru United, ale on [Neymar - red.] wolał zostać - dodał cytowany przez serwis goal.com.

Ojciec zawodnika odniósł się również do nagrody Złotej Piłki i nominacji jego syna do finałowej trójki. Podkreślił, że to wielki zaszczyt być wśród Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego. - Ale on nie musi być lepszy od kogokolwiek, on nie musi być lepszy nawet od swojego idola. Jego idolem jest Robinho i on nie musi być lepszy od Robinho, wystarczy, że jest inny - powiedział Neymar Senior.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
barcaireal
Zarejestrowany od: 865 dni
Ilość komentarzy: 503
Oceny: -570
Kibicuje:
Real Madryt FC Barcelona
10.12.2015 / 01:58:29
Nie dziwota, w Anglii by go połamali
Junior starszy
ziomek1704
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +1406
Kibicuje:
Manchester United Polska
09.12.2015 / 20:03:33
Jako kibic MU widziałbym go w składzie ale również jako kibic MU twierdzę że dobrze zrobił zostając w FCB. United teraz długo będą szukać formy. Sad but true

Tabela