betclic

Były piłkarz Bayernu: Nie czułem się tam potrzebny

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 11:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. vipcomm / Shutterstock.com

Dante przyznał, że zdecydował się opuścić Bayern Monachium, ponieważ nie odgrywał już znaczącej roli w drużynie mistrza Niemiec. Brazylijczyk latem przeszedł do VfL Wolfsburg.

- Bayern jest wspaniałym klubem, znajdującym się w pięknym mieście. Odnosiliśmy sukcesy, a ja miałem jeszcze dwa lata do zakończenia kontraktu. Wszystko szło dobrze - powiedział Dante cytowany przez "ESPN".

- W pewnym momencie uświadomiłem sobie jednak, że nie spoczywa na mnie taka odpowiedzialność jak kiedyś. Zaczęło mi tego brakować - tej presji, poczucia obowiązku i przywództwa - dodał.

- Otwarcie rozmawiałem z klubem. Przedstawiłem mu swoją wizję i otrzymałem informację zwrotną. Później pojawiły się oferty innych zespołów i postanowiłem zacząć wszystko od nowa - zaznaczył.

- Z Guardiolą zawsze łączyły mnie dobre, profesjonalne relacje. Nie wiem dlaczego nie poparł mojego stanowiska, ale ostatecznie i tak nie miało to wpływu na moją decyzję - zakończył.

W barwach Wilków jak do tej pory Brazylijczyk rozegrał jedno spotkanie. Przez pełne dziewięćdziesiąt minut przebywał on na murawie podczas starcia z FC Ingolstadt 04 w ramach 4. kolejki 1. Bundesligi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela