betclic

Były piłkarz Manchesteru United: Przeżyłem tam załamanie

Ostatnia aktualizacja: 31/10/15 09:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Skrzydłowy Crystal Palace Wilfried Zaha nie wspomina dobrze swojego pobytu w Manchesterze United. Piłkarz zdradził, że na Old Trafford czuł się osamotniony i miewał momenty załamania.

22-letni reprezentant Anglii został sprowadzony na Old Trafford w 2013 roku, przez sir Alexa Fergusona. W drużynie "Czerwonych Diabłów" rozegrał jednak zaledwie cztery mecze, po czym trzykrotnie był wypożyczany.

- Przeżywałem momenty załamania. Targało mną wiele różnych emocji. Mieszkałem sam i nie miałem nikogo, z kim mógłbym porozmawiać - powiedział Zaha cytowany przez "Daily Mail".

- Zagrałem mecz dla reprezentacji, wziąłem udział w przygotowaniach do sezonu, a później nie dostałem żadnej szansy. Pojawiły się plotki, ponieważ Moyes zrezygnował z wystawiania mnie bez jakiegokolwiek powodu - dodał.

- Jedni mówili, że spałem z jego córką, inni, że mam złe nastawienie. To wszystko przylgnęło do mnie i opuściło dopiero wtedy, gdy odszedłem z Manchesteru. Wcześniej nie miałem nic do powiedzenia - zaznaczył.

- Nigdy nawet nie poznałem córki Moyesa. Do tej pory zdarza się, że ktoś mnie zobaczy i myśli od razu: "Wilfried Zaha - złe nastawienie". Przechodziłem przez to każdego dnia. Nie rozumiem dlaczego tak się stało - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!