betclic

Były reprezentant Włoch zagra w Palermo

Ostatnia aktualizacja: 29/08/16 17:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Илья Хохлов, wikicommons

Alessandro Diamanti został w poniedziałek nowym piłkarzem US Citta di Palermo. Oficjalnie zakontraktowanie doświadczonego zawodnika potwierdził, za pośrednictwem swojej strony internetowej, klub ze Stadio Renzo Barbera.

33-letni włoski napastnik, który swoją profesjonalną karierę zaczynał w AC Prato, związał się z ekipą prowadzoną przez Davide'a Ballardiniego dwuletnim kontraktem. Warto zaznaczyć, że w porozumieniu pomiędzy obiema stronami znalazła się specjalna klauzula. Umożliwia ona przedłużenie umowy o kolejny rok.

Do klubu z Sycylii Alessandro Diamanti trafił na zasadzie wolnego transferu. Ostatnio reprezentował barwy Guangzhou Evergrande Taobao. W chińskim zespole rozegrał trzydzieści pięć meczów. Strzelił w nich osiem goli oraz zanotował trzynaście asyst.

Urodzony w Prato gracz ma za sobą także siedemnaście występów w seniorskiej reprezentacji Italii. Zdobył w nich jedną bramkę. Na listę strzelców uczestnik mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie wpisał się podczas starcia z Urugwajem w ramach Pucharu Konfederacji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela