Cały mecz Białkowskiego, Ipswich Town pokonało Preston North End

Oxymoron, wikipedia
Piłkarze Ipswich Town wygrali przed własną publicznością w meczu 5. kolejki angielskiej Sky-Bet Championship z Preston North End 1:0 (1:0). Dla gospodarzy sobotniego spotkania jest to drugi triumf w bieżącym sezonie.

Jedynego gola w tym starciu zdobył Grant Ward. 21-letni angielski pomocnik na listę strzelców wpisał się już w 15. minucie rywalizacji. To czwarty gol byłego zawodnika Chicago Fire w obecnie trwającej kampanii ligowej.

Ipswich Town po 5. seriach gier plasuje się w tabeli na dziesiątym miejscu. Natomiast The Lilywhites zajmują w tym momencie dwudziestą trzecią lokatę. Jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Liderem jest Huddersfield Town.

Warto zaznaczyć, że przez pełne dziewięćdziesiąt minut na placu gry przebywał wychowanek Górnika Zabrze, Bartosz Białkowski (Ipswich Town). Niezwykle doświadczony golkiper w tym sezonie rozegrał pięć spotkań.