Cały mecz Błaszczykowskiego, remis Wolfsburga

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Hertha Berlin pokonała na wyjeździe Ingolstadt 2:0 po golach Vedada Ibisevicia i Juliana Schiebera w sobotnim meczu 2. kolejki Bundesligi. Dzięki tej wygranej zespół ze stolicy Niemiec ma, tak jak Bayern Monachium, komplet punktów na swoim koncie.

Niesamowite spotkanie zobaczyli kibice w Leverkusen. Hamburg w drugiej połowie wyszedł na prowadzenie po trafieniu Bobby'ego Wooda. W 72. minucie w zespole gospodarzy na murawie pojawił się Joel Pohjanpalo. Fin siedem minut później doprowadził do wyrównania, a w doliczonym czasie zdobył jeszcze dwie bramki, kompletując hat-tricka.

Wolfsburg bezbramkowo zremisował u siebie z Koeln. Całe spotkanie w zespole "Wilków" rozegrał Jakub Błaszczykowski. Pomocnik reprezentacji Polski zakończył mecz z żółtą kartką na koncie.