Cały mecz Glika, pewne zwycięstwo AS Monaco

Ostatnia aktualizacja: 26/11/16 19:07, Komentarzy: 3

0
3

AS Monaco pokonało u siebie Olympique Marsylia 4:0 w pierwszym sobotnim meczu 14. kolejki francuskiej Ligue 1. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Kamil Glik.

Drużyna z Księstwa losy spotkania rozstrzygnęła już w pierwszej połowie. W 23. minucie na prowadzenie wyprowadził ich pięknym strzałem z rzutu wolnego Gabriel Boschilia. Potem wynik podwyższył dwukrotnie Valere Germain. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Guido Carrillo.

Podopieczni Leonardo Jardima awansowali na pozycję lidera tabeli i mają na swoim koncie 32 punkty. Wyprzedzić ich może jednak OGC Nice, który w niedzielę podejmie drużynę z Bastii. W następnej kolejce zespół ze Stade Louis II zagra w Dijon.

Natomiast OM zdobyło 17 "oczek" i plasuje się na 11. pozycji. Kolejnym rywalem ekipa ze Stade Velodrome będzie na wyjeździe AS Saint-Etienne.