Cały mecz Glika, wysoka wygrana AS Monaco

CosminIftode/Shutterstock
AS Monaco pokonało u siebie FC Metz 5:0 w sobotnim meczu 25. kolejki francuskiej Ligue 1. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Kamil Glik.

Zespół z Księstwa bardzo szybko rozstrzygnął losy pojedynku, strzelając trzy gole już w pierwszych 20 minutach. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Kylian Mbappe, którego bramki przedzieliło trafienie Radamela Falcao. W drugiej połowie obaj napastnicy gospodarzy strzelili jeszcze po jednym golu.

Podopieczni Leonardo Jardima są liderem tabeli, mając trzy punkty przewagi nad drugim Paris Saint-Germain. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Bastią.

Natomiast zespół prowadzony przez Philippe Hinschbergera plasuje się na 15. pozycji ze zdobytymi 27 „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie FC Nantes.