Cały mecz Klicha, piąte zwycięstwo Twente

Ostatnia aktualizacja: 22/10/16 21:33, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarze Go Ahead Eagles ulegli u siebie Twente Enschede 0:2 (0:1) w pierwszym sobotnim spotkaniu 10. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Na murawie De Adelaarshorst w Deventer całe zawody w szeregach gości zaliczył Mateusz Klich.

Prowadzenie dla przyjezdnych uzyskał minutę przed przerwą Ghańczyk Yaw Yeboah, a minutę przed końcem sukces przypieczętował jeszcze Kosowar Bersant Celina.

Dzięki piątej wygranej w sezonie popularni "Tukkers" awansowali na piąte miejsce w tabeli.

Podopieczni Hansa de Koninga, którzy kończyli mecz w osłabieniu, doznali natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i są tuż nad strefą spadkową w klasyfikacji.