Cały mecz Krychowiaka, PSG przegrywa z Toulouse

Ostatnia aktualizacja: 23/09/16 22:52, Komentarzy: 6

0
6

Toulouse FC pokonał u siebie Paris Saint-Germain 2:0 (0:0) w pierwszym spotkaniu 7. kolejki francuskiej Ligue 1. W ekipie gości cały mecz rozegrał Grzegorz Krychowiak.

Na Municipal Stadium w Tuluzie pierwszego gola dla gospodarzy zdobył trzy minuty po przerwie z rzutu karnego Yann Bodiger. Wcześniej czerwoną kartką, po drugiej żółtej, ukarany został Iworyjczyk Serge Aurier.

Osłabieni obrońcy tytułu jedenaście minut przed końcem stracili jeszcze drugą bramkę, którą strzelił Szwed Jimmy Durmaz. Podopieczni Unaia Emery'ego doznali w ten sposób drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na trzecie miejsce w tabeli.

"Les Pitchouns" natomiast dzięki czwartej wygranej w sezonie awansowali na pozycję wicelidera klasyfikacji Ligue 1.