Cały mecz Kuszczaka, porażka Birmingham

Ostatnia aktualizacja: 06/02/16 19:07, Komentarzy: 0

0
0

Piłkarze Birmingham City przegrali przed własną publicznością z Sheffield Wednesday 1:2 (1:0) w 30. kolejce angielskiej Championship. W bramce gospodarzy pełne 90 minut rozegrał Tomasz Kuszczak.

Wynik na St. Andrew's Stadium otworzyli piłkarze z Birmingham. W doliczonym do pierwszej połowy czasie Clayton Donaldson odebrał podanie od Michaela Morrisona i pokonał interweniującego Keirena Westwooda.

Goście doprowadzili do wyrównania niecały kwadrans przed końcem. Na listę strzelców wpisał się wówczas Gary Hooper. Dwie minuty później napastnik zdobył kolejnego gola, czym zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.

Podopieczni Gary'ego Rowetta ponieśli w ten sposób dziewiątą porażkę w bieżącym sezonie. Aktualnie zajmują oni ósmą pozycję w tabeli, podczas gdy "Sowy" wygrały trzynasty mecz i plasują się na szóstej lokacie.