Cały mecz Lewczuka, wygrana Girondins Bordeaux

mediapictures.pl/Shutterstock
Girondins Bordeaux pokonało Dijon FCO 2:1 w meczu 1/16 finału Pucharu Francji. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Igor Lewczuk.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu w 52. minucie strzelił Malcom. Gospodarze zdołali odpowiedzieć na trafienie rywali niedługo przed ostatnim gwizdkiem sędziego, a w 82. minucie na listę strzelców wpisał się Lois Diony.

Kiedy wszystko wskazywało na to, że na Stade Matmut-Atlantique potrzebna będzie dogrywka,a w doliczonym czasie gry piłkę do siatki Dijon FCO wpakował Gaetan Laborde.

Cały mecz w barwach "Żyrondystów" rozegrał Igor Lewczuk. Polski defensor w trwającym sezonie wystąpił w sześciu spotkaniach Pucharu Francji.

Dzięki wygranej podopieczni Jeana-Louisa Triaud awansowali do 1/8 finału rozgrywek.