Cały mecz Pawła Wszołka w Queens Park Rangers

Ostatnia aktualizacja: 22/09/16 08:41, Komentarzy: 1

0
1

Sunderland pokonał na wyjeździe w meczu 3. rundy Pucharu Ligi Angielskiej londyńskie Queens Park Rangers 2:1 (0:0) i tym samym awansował do kolejnej fazy rozgrywek. Bohaterem spotkania po stronie przyjezdnych został Paddy McNair.

Były zawodnik Manchesteru United strzelił obie bramki dla Czarnych Kotów. Na listę strzelców wpisywał się w 70. oraz 80. minucie rywalizacji. Natomiast honorowego w ostatecznym rozrachunku gola dla drugoligowca zaliczył w 60. minucie wychowanek rodzimego Internacionalu, Sandro.

Warto zaznaczyć, że na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty przebywał reprezentant Polski, Paweł Wszołek. Dla 24-letniego skrzydłowego jest to drugi mecz w barwach QPR. Do ekipy The Hoops młody Polak trafił podczas ostatniego okienka transferowego.