Cały mecz Rybusa, porażka Lyonu z Sevillą

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Sevilla FC pokonała przed własną publicznością Olympique Lyon 1:0 (0:0) w spotkaniu 2. kolejki grupy H piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan cały mecz w drużynie gości zaliczył Maciej Rybus. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył siedem minut po przerwie Francuz Wissam Ben Yedder.

Podopieczni Jorge Sampaoliego mogli wygrać wyżej, ale kwadrans później rzutu karnego nie wykorzystał Argentyńczyk Luciano Vietto.

Pierwsze zwycięstwo w tej edycji LM odniósł Juventus Turyn. "Stara Dama" bez większych problemów rozbiła na wyjeździe Dinamo Zagrzeb 4:0.

Za trzy tygodnie zespół z Andaluzji zmierzy się mistrzami Chorwacji, natomiast mistrzowie Włoch zagrają z wicemistrzami Francji.