Cały mecz Salamona, porażka Cagliari

Ostatnia aktualizacja: 11/09/16 15:10, Komentarzy: 2

0
2

Bologna FC wygrała przed własną publicznością w pierwszym niedzielnym spotkaniu 3. kolejki włoskiej ekstraklasy z Cagliari Calcio 2:1 (1:0). Warto zaznaczyć, że cały mecz w zespole gości zaliczył reprezentant Polski, Bartosz Salamon.

Na listę strzelców po stronie ekipy ze Stadio Renato Dall'Ara wpisywali się odpowiednio w 23. minucie Simone Verdi oraz w 74. minucie Federico Di Francesco. Natomiast honorowe trafienie dla zespołu z Sardynii zanotował na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry Bruno Alves.

Przyjezdni kończyli to spotkanie w osłabieniu, po tym jak bezpośrednią czerwoną kartkę w 54. minucie rywalizacji, za bezpardonowy faul przed polem karnym, obejrzał doświadczony bramkarz Rossoblu, Marco Storari.

Dzięki wygranej Bologna FC awansowała w ligowej tabeli na piąte miejsce. Natomiast Cagliari Calcio na tym etapie rozgrywek zajmuje szesnastą lokatę. Liderem Serie A po trzech seriach gier jest Juventus.