Cały mecz Bartosza Salamona w Serie B

Ostatnia aktualizacja: 21/05/16 09:24, Komentarzy: 0

0
0

Cagliari Calcio pokonało na wyjeździe Pro Vercelli 2:1 w meczu ostatniej kolejki drugiej ligi włoskiej. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Bartosz Salamon.

Po pięciu minutach gry na Stadio Silvio Piola było 1:1. Najpierw bramkarza gospodarzy pokonał Davide Di Gennaro, a później trafienie zaliczył Luca Castiglia. Wynik na 2:1 ustalił w 84. minucie Marco Sau.

Dzięki wygranej Cagliari zakończyło sezon na pierwszym miejscu w tabeli. "Rossoblu" mają na swoim koncie o jeden punkt więcej niż Crotone.

W barażach o awans do Serie A zagrają Trapani, Pescara, Bari, Cesena, Spezia i Novara. Z ligi spadną natomiast Modena, Livorno i Como, a Saletnitana i Virtus Lanciano zagrają w barażach o utrzymanie w Serie B.